All for Joomla All for Webmasters
Dvoják Bohemia Expres 45 - 70 Government

Dvoják Bohemia Expres 45 - 70 Government

Tato zbraň je postavena na baskuli ZP, která je obrobena a tepelně zpracována pro vyšší pevnost.

Napínací mechanizmus je překonstruován a ovládá se posuvným táhlem na krku pažby. Mechanizmus se tak může napnout těsně před výstřelem z důvodu vyšší bezpečnosti. Střelec může stejným táhlem napnutý mechanizmus zase uvolnit, což se děje i po otevření závěru. Spoušťový mechanizmus je vybaven napínáčkem. Zbraň má obě hlavně osmihranné, které plynule přecházejí do baskule. Mezi hlavněmi jsou vpájeny spodní a horní lišty, které jsou vykovány z damascenské oceli.

Botka pistolové rukojeti, schránka na náboje jsou rovněž z damascenské oceli. Mířidla jsou umístěna na horní liště. Hledí typu express se sklopnými plátky. Muška sklopná, hrubá – jemná. V zadu je lišta osazena kamenem na otočnou montáž a rybinou na uzamčení zámku montáže optického zaměřovače.

Pažba je vyrobena z ořechového dřeva. Je napuštěna olejem a zdrsněna jemnou rybinou na úchopových plochách.

Zbraň je uložena v uzamykatelné kazetě z ořechového dřeva vyložené sametem. Ke zbrani je přiložen lovecký nůž s pouzdrem, který je vykován z jednoho kusu damascenské oceli. V kazetě jsou příhrádky na příslušenství – náboje, řemen a optický zaměřovač.

Zbraň se vyrábí na zakázku po dohodnutí všech požadavků od zákazníka.

Technické údaje:
Délka hlavní: 600 mm
Váha zbraně: 4,45 kg
Celková délka: 1015 mm
Rozměry kazety: 340 x 680 mm

Dvojak Bohemia01
Dvojak Bohemia02
Dvojak Bohemia03
Dvojak Bohemia04
Dvojak Bohemia05
Dvojak Bohemia06
Dvojak Bohemia07
Dvojak Bohemia08